Jelikož máme v nabídce kuchyňského robota Nutribaby, který připraví domácí jídlo velmi snadno, rozhodli jsme se darovat vám pod stromeček několik chutných pokrmů pro mlsné dětské jazýčky.
Dokonale symetrickou hlavu nemá nikdo na světě. Věděli jste ale, že tvar hlavy u miminek lze do jisté míry ovlivnit? Některé z nich v prvních týdnech po narození upřednostňují vleže jednu stranu hlavičky a snadno tak dojde k její asymetrii. Jak tento jev zmírnit anebo mu dokonce zabránit?
Příchod miminka na svět je velká a radostná událost. Rodiče si po devět měsíců představují, jak budou pečovat o klidné, po většinu dne spící a v době bdění usmívající se miminko. Tuto idylku může vážně ohrozit plačící a často ublinkávající děťátko. Na vině může být reflux.
Podzim s sebou přináší nejen krásně zbarvené listí, ale také zvýšený výskyt respiračních onemocnění. Pálení a škrabání v krku, ucpaný nos, bolesti hlavy, únava, horečka - nachlazení dokáže pořádně potrápit dospělého, natož malé děti. Jak můžeme dětem pomoci sami?
Koupele miminka se často a ráda účastní celá rodina, je to takový pravidelný rodinný rituál. Jak ale správně postupovat a jak se správně starat o kůži našich nejmenších při a po koupání?
Máte doma čerstvé miminko, užíváte si první měsíce s ním, pomalu se sžíváte, přitom ale trochu smutně pokukujete po nabídce pobytů či dovolených? Pokud dodržíte určitá pravidla, nic vám nebrání vydat se s ním na pár dní mimo domov.
Odborná doporučení pro zařazování nemléčných příkrmů se v nedávné době výrazně změnila. Jak tedy zařazovat nemléčné příkrmy správně? Zajímá vás, v čem maminky nejčastěji při zařazování příkrmů chybují a proč? Na co se maminky nejčastěji ptají?
Zařazování nemléčných příkrmů přináší velké změny - dosud byla strava dítěte založena na mateřském nebo kojeneckém mléce a najednou během pár měsíců dítě ochutná celou řadu nových potravin.
Představte si, že vás 9 měsíců někdo hýčká. Jste v tichu, v teple, máte dostatek jídla. A pak se z hodiny na hodinu ocitnete na ostrém světle, v zimě, máte hlad. Jak můžeme miminku co nejvíce usnadnit aklimatizaci po narození? A jak ho držet a přenášet, abychom mu neublížili a bylo mu to příjemné?
Vhodný čas pro zavádění prvních nemléčných příkrmů dle pediatrů přichází mezi ukončeným 4. až 7. měsícem věku děťátka. Zavedení příkrmů je velkou změnou v jeho stravě - dosud totiž dostávalo pouze tekutou (mateřské nebo kojenecké mléko).
V prvních měsících života děťátko nepřijímá jinou stravu než mléčnou – v podobě mateřského nebo kojeneckého mléka. Nemléčná strava, která s sebou přináší různé druhy potravin, chutí i vůní, pak přichází na řadu o něco později – a kdy že je ta nejvhodnější doba?
Zásady správné úpravy potravin, rámcově i výběr potravin, dochucování pokrmů. Ani v jejich výživě bychom neměli vyřazovat žádný druh potravin a měli bychom se snažit o co největší pestrost stravy.
Váháte, co nabídnout dětem k zakousnutí na svačinku a proč vlastně svačinky zařazovat? Svačina doplní energii a potřebné živiny mimo hlavní jídla.Svačinky učí dítě na pravidelný stravovací režim – i jejich nabízením pomáháte svému potomkovi vytvářet vhodné stravovací návyky.
Očekávání nového přírůstku do rodiny s sebou přináší nejen radost, ale také trochu obavy. Jak zvládneme dvě, případně více dětí? Jak starší sourozenec mladšího přijme? Jak rozdělím svou lásku, čas a pozornost mezi oba sourozence?
Představení nové kolekce tašek Babymoov. Všechny modely předvedly reálné maminky.
Babymoov, přináší celou novou kolekci tašek, z které si vybere každá maminka.
V nabídce už nové barvy Cherry a Cream.